Bi' Git Allah Aşkına Eşref...

  • 3 dakika
  • 11 Aralık 2014 Perşembe 20:19

Türkiye tarihinin en ilginç dönemlerinden birinden geçiyoruz şüphesiz. Bu tarihi zaman dilimine şahitlik ettiği için kendini şanslı hisseden de var şanssız hisseden de.Yalnız gerçekler ne,karanlıklar gün ışığına ne zaman çıkacak kimse bilmiyor. Bilinen tek şey çok heyecanlı, film sahnelerini aratmayacak bi' zaman diliminden geçtiğimiz ve sonucunu merak ettiğimiz. Neden bahsettiğimi anladınız. Kimine göre yüzyılın yolsuzluğu kimine göre ihanet süreci. Bu son bir seneden belki onlarca film senaryosu çıkar ama benim dikkatinizi çekmek istediğim iki kişi var Fuat Avni ve Kuşçubaşı Eşref.

Fuat Avni kimi insanların gözünde gizemini enteresan bir şekilde koruyan, hükümetin foyalarını ortaya döken, firavunun sarayındaki Musa; Kimi insanların gözünde ise hiçbir özel bir yanı olmayan paranoyak ayrıca Pensilvanya'dan kontrol edilen bir hesap. Ama şunu kimse inkar edemez kendisini nasıl kamufle ediyorsa tek adama doğru giden bir rejimin istihbaratı dahi bulamıyor, en fazla twitter hesabını kapattırabiliyor ama ne yazık ki (!)''Korkma titre'' nidalarına bir çözüm bulamıyorlar ama. Demek ki o kadar boş bir insan değil (ki insan mı onu dahi bilemiyoruz). Fuat Avni bir kişi midir ya da bir ekip midir bilinmez ama yarattığı bir nevi v for vandetta imajıyla başarılı olduğu aşikar.

Bir de çakması var tabi. Adına açılan onlarca sahte hesaptan bahsetmiyorum.Hükümet medyasında son günlerde sık gördüğümüz Kuşçubaşı Eşref'ten bahsediyorum.Kendine özel biriymiş imajı verme çabasında ama çok amatör kalıyor tweetleri zannımca.Hatta ''Ferguson'u karıştırdım da geldim'' deyince gülme krizine girmiştim ve ona karşı önyargılı olmayayım diyordum ama ciddi olamıyorum yazılarını okurken mazur görün. Bir şeyin intikamını almaya çalışırken elde patladığı düşüncesindeyim çünkü halk tabiriyle kimse onu takmadı.Kendilerini AKP'li vekiller bile savunurken komik duruma düşüyorsa Eşref'ten daha fazlasını bekleyemeyiz zaten.Kolay gelsin Eşref inşallah sigorta artı yemek veriyorlardır.

Makale Yazarı
Yazıları 574
Takipçileri 0
Reyting 1.0
Yazan Gençlik Yenilendi !!!
  • Laugh 0
  • Angry 0
  • Lovely 0
  • Wow 0
  • Confused 0
  • Sad 0

Yorum Yap

Sayfada gözükmez. Zorunlu değil sadece iletişim için lazım.

Hiç Yorum Yok