Bilgi Deposu Olan Türkiye'nin En İyi Forum Siteleri

  • 2 dakika
  • 23 Ocak 2017 Pazartesi 17:33

Forum siteleri internet aleminin bilgi depoları olarak görülüyor. Farklı kategorilerde bilgiler paylaşılarak insanların bilgi alışverişi sağlamasının yanı sıra aradığımız çok farklı bilgileri bu forumlarda bulabiliyoruz. Tabi bu konuda kendini kanıtlamış ve oldukça yüksek adetlerde üyeye sahip belirli forum siteleri var. İşte Türkiye'nin en iyi forum siteleri.

1.Forumtr

En eski forum sitelerinden biridir. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda yazı bulmanız mümkün. Şuan 4.878.362 üyesi bulunmakta. Forumda milyonlarca mesaj bulunduğu için forumda bulunan kategorilerde bir çok bilgiyi edinebilirsiniz.

2.Donanım Haber

Kendisi bir teknoloji sitesi olmasının yanı sıra aynı zamanda bir foruma sahip. 1.721.204 üyesi bulunmakta ve 9.289.048 konu barındırmakta. Üye sayısı sizlere az gelebilir ancak ziyaret bakımından çok yüksek ziyaretçiye sahiptir. Teknoloji, araba, eğitim, ikinci el eşya, hobi, finans ve daha bir çok konuda bilgili kişiyi bulabileceğiniz bir forum.

3.Chip

Bir teknoloji formu daha. Aslında bir dergi olan Chip forum hizmeti de vermekte. 286,543 üyeye sahip olmasına rağmen çok aktif bir forum olması insanların aradığını bulabileceği bir ortam oluşmasını sağlıyor.

4.Shift Delete

Cep telefonu, teknoloji, alışveriş, fotoğraf, spor gibi bir çok konuda kaliteli bilginin bulunduğu forum sitesidir. Uzun süredir yayın hayatına devam eden site çokça tercih edilen forumlardan biridir.

5.MaxiCep

2.506.651 üyeye sahip olan forum sitesi tamamen cep telefonları üzerine kurulu. Cep telefonları hakkında aklınıza gelebilecek her türlü soruyu sorabildiğiniz gibi milyonlarca cevap içerisinden merak ettiğiniz konuların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Makale Yazarı
Yazıları 256
Takipçileri 0
Reyting 1.0
Yazan Gençlik Yenilendi !!!
  • Laugh 0
  • Angry 0
  • Lovely 0
  • Wow 0
  • Confused 0
  • Sad 0

Yorum Yap

Sayfada gözükmez. Zorunlu değil sadece iletişim için lazım.

1 Yorum Var