Katleden Müslüman Katledilen De Müslüman

  • 3 dakika
  • 25 Eylül 2014 Perşembe 09:56

Çocukluğumda Müslümanları hep iyi niyetli, yardımsever, iyilik melekleri olarak bilirdim, öyle öğrenmiştim. Ne güzel bir toplumumuz bir dinimiz var diye düşünür mutlu olurdum. Herkesin yardımına koşan menfaat beklemeden koşuşturan bir topluluk görürdüm veya hayal ederdim.

Bütün güzellikleri içinde barındıran bir din diye anlatılırdı. Okuduklarımızda da öyleydi. Dinin kitabında da öyle yazardı. Şimdi baktığında ne geçmişteki hayalimizdeki insanlardan ne de kitapta yazan insanlardan ne de iyilik meleklerinden eser yok. Ya biz dini yanlış anladık ya da bize yanlış öğretildi ya da bizler halen bir rüyanın içinde uyanmayı bekliyoruz.

Peygamber efendimizin hayatını örnek gösterenler düşmana karşı gösterdiği müsamahayı fakirliğini ve bununla gurur duymasını bize anlatanlar kendileri tam tersi bir boyutta yol alıyorlar. Bugün kendi dininde olanlara ölüm fetvaları verecek kadar çukurlaşan bir alim veya katiller topluluğundan ibaret olmuşlar.

Önceleri haçlıların yaptığı katliamlar anlatılırdı ama şuna emin olun ki bundan sonra Müslüman’ım diyenlerin vahşiliği anlatılacak. Bu duruma tepkisiz kalan herkes mezhepli olsun mezhepsiz olsun hepsi de bu vahşiler ve canilerle aynı şekilde anılacaktır.

Arakan'da Müslümanlara yapılan Hristiyan katliamlarında veya Budist katliamlarında şuursuzca yola dökülenler aynı Allah’a aynı peygambere aynı kitaba inananların birbirini katletmelerine alkış tutmaları mezhepsel düşünmeleri çukurlaşmanın en belirgin örneğini teşkil ediyor.

Benim gibiler de yargılandı mı ya faşistlikle ya ırkçılıkla ya da dinsizlikle suçlanır. Neyse beyler siz kendinizi suçlamamaya devam edin benim gibiler bütün suçlamaları üstüne alır siz devam edin. Düşünmeyin sorgulamayın varsa kan gelip sizi de evlatlarınızı da alsın.

Ne de  olsa katleden Müslüman katledilen de Müslüman. Bir Hristiyan’ın  Yahudi’nin elinde katledilmektense bir din kardeşinizin elinde katledilmeniz sizin için bir onur olacaktır.

Murat KARAKOÇ

Makale Yazarı
Yazıları 574
Takipçileri 0
Reyting 1.0
Yazan Gençlik Yenilendi !!!
  • Laugh 0
  • Angry 0
  • Lovely 0
  • Wow 0
  • Confused 0
  • Sad 0

Yorum Yap

Sayfada gözükmez. Zorunlu değil sadece iletişim için lazım.

Hiç Yorum Yok