Rota - İblisler

  • 2 dakika
  • 1 Temmuz 2020 Çarşamba 11:39

Ağla olayından sonra gelen tepkilere cevap geldi. Bir süredir sessizliğini koruyan Rota evini polislerin basmasının yalanmasının ardınadn piyasadakilerin eleştirilerine maruz kalmıştı ve yanıtı İblisler ile veriyor. Özellikle bazı isimlere yaptığı göndermeler yenilir yutulur cinsten değil.

İblisler Şarkı Sözleri

Popülarite kazanmış rapçilerin adliyeye gitmesi artık çok normal. Yine emniyete gitmesi ya da evini polis basması alışılageldi. Başta Ezhel'in yaşadığı hapishane durumu ülkede gündem yaratmıştı. Ardından Bulut Sedat Alpman Silivri'nin yolunu tutmuştu. Rota nicknamei ile bilinen rapçi sonrasında Soğuk Değil'i çıkarmış ve içeride yaşadıklarını anlatmıştı. Şimdi ise aynı adalet temalı sitem niyetinde bir parça paylaştı. Diss desek daha doğru olur çünkü ismini geçirdiği kişilere ciddi laflar söylüyor. Teknik anlamda İblisler gerçekten üst seviye. Bir şeyler söyleme ihtiyacı duyunca sözleri güzel diziyor. Diğer türlü oradan buradan bahsedildiğinde bütünlük sağlanamamakta.

Sessiz sedasız Spotify üzerinden yayınlaması aslında bize mesaj barındırıyor. Hiçbir PR çabasına girmedi hatta sosyal medya hesabından story dahi atmadı. Biraz bunalmış ve düşüncesini söylemek dışında amaç güdmemiş. Kapak fotoğrafı da İblisler çalışmasında bir o kadar dikkat çekici. Yüzüne doğru gelen el işaretleri kendisini onaylayan, tebrik eden minvalde. Gelgelelim arkasında doğru silah, bıçak ve ortak parmak var. Suradına gülenin sırtından bıçakladığını ifade eden Rota yine rüzgara göre şekil alanları anlatıyor. Nitekim şarkı sözleri ikiden üçten fazla rapçiye lafı barındırıyor. En sevileni olduğu anda aniden düşman ilan edilmesini birer birer cümleleri ile işaretliyor. Rediss yapılır mı açıkçası merak etmiyor değiliz. Zaten Norm'un dönüşü farklı serüveni başlatmak üzereyken İblisler sözleri fitili ateşleyip yer alan insanları devreye sokabilir.

Makale Yazarı
Yazıları 326
Takipçileri 0
Reyting 1.0
Yazan Gençlik Yenilendi !!!
  • Laugh 0
  • Angry 0
  • Lovely 0
  • Wow 0
  • Confused 0
  • Sad 0

Yorum Yap

Sayfada gözükmez. Zorunlu değil sadece iletişim için lazım.

Hiç Yorum Yok