Zen-G & Asil - Girme Kanıma Tahribadı İsyan

  • 3 dakika
  • 2 Temmuz 2020 Perşembe 17:34

Sulukule'den yükselen gençler yeniden bir araya geliyor. Önceden Tahribadı İsyan oluşumunda bulunan Zen-G ve çocukluktan beri tanıdığı Asil Slang çok konuşulacak Girme Kanıma hazırlığında. Son aylarda listeleri alt üst ederken şimdi de zirveye oynayacaklar.

Girme Kanıma Şarkı Sözleri

Yeni rapçiler artık piyasayı domine ediyor. Üstat şeklinde nitelenen kişiler artık eskisi kadar dinlenemiyor. Kenan Doğulu'nun desteğini alarak albüm çıkardıktan sonra iyice tanınan Zen-G en son Ati242 ile animasyon tarzında klip çekmişti. Çeşitli spekülasyonların gün yüzüne geldiği Alev Alev'in ardından farklı bir video kliple karşımızda. Bu sefer kendisine flex tekniğini iyi kullanan Asil eşlik ediyor. Düet çalışması genellikle ilgiyle karşılanan camiada elbette görsel de önemli. İzlenme sayısına baktığınızda videolu formatta yayınlananların çoğu daha fazla seyredilmiş. Hal böyleyken rapi veya sözleri kadar klibi düşünerek adım atılmakta. Ele aldığımız Girme Kanıma için Instagram hesabından yapılan paylaşımlara göre üzerinde bir süredir çalışılıyor. Beklediğimize değeceğini düşünüyoruz.

Geniş kesim pop tarzından ziyade güncel seslerden oluşan şarkıları dinliyor. Halihazırda varlığını sürdüren sosyal medya kanalından birçok insana ulaşabilen alternatif sanatçılar belirttiğimiz boşluğu dolduruyor. Pek tabii her parça üreten tutmuyor. Kendine özgü çalışan ve kalitesini üst seviyeye çekenler hep bir adım önde. Örneğin değişen gündeme ayak uyduran Tahribadı İsyan ekibi kabuk değiştirerek yoluna devam etmekte. Görünümü ve şarkı sözleri vokal biçimiyle sivrilen Zen-G kısa sürede yüz binlerce dinleyiciyi yakaladı. Zaten online dinleme servisi verilerine baktığımızda durum ortada. Aynı şekilde Asil oynadığı dizilerin sonrasında belirli kitle yakalamıştı ancak son dönemdeki gelişmeler onu da pozitif etkiledi ve yolu açıldı. Maziye selam çakıp dostluğunu pekiştiren ikili Girme Kanıma sözleri genelinde standardını korumuş. 1 milyona ulaşmasının çok sürmeyeceğini ve sokakta, arabalarda duyacağımızı tahmin ediyoruz.

Makale Yazarı
Yazıları 326
Takipçileri 0
Reyting 1.0
Yazan Gençlik Yenilendi !!!
  • Laugh 0
  • Angry 0
  • Lovely 0
  • Wow 0
  • Confused 0
  • Sad 0

Yorum Yap

Sayfada gözükmez. Zorunlu değil sadece iletişim için lazım.

1 Yorum Var